Hakkımızda

Yapı ve inşaat sektörüne yenilikler kazandıran Hs Demircan İnşaat, sürekli geliştirdiği projeleri ile hayallerinizi süsleyen evlere çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.

1. sınıf malzeme ve işçilik ile projelerini bitirdiğimiz inşaatlarımız hayallerinizdeki yaşam alanlarını sizlere sunuyor. Anahtar teslimi olan projelerimizin A'dan Z'ye tüm işleri itina ve titizlikle yapılmaktadır. Konusunda uzman personelimiz deneyim ve tecrübelerimiz ile sizleri konut sahibi yapıyoruz.

HSDEMİRCAN İnşaat Taahhhüt, genç, dinamik,araştırmacı yapısıyla müşterilerine her zaman en iyisini, en kalitelisini, en ucuza sunmaya çalışmaktadır. Koşulsuz Müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşteri odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Müteahitlik hizmetleri, kat karşılığı inşaat, plan projelendirme, proje çizimi, inşaat taahhüt, anahtar teslimi inşaat projeleri, yasal izinler, inşaat danışmanlığı hizmet konularımız olup sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz, çgünümüzün ulusal ve uluslararası koşullarına uygun bir şekilde önümüze bakarak ilerlerken, toplumların kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, yapı sekötrü ve ilişkili sektörlerle olumlu ilişkiler içerisinde içinde bulunan, güven, kalite ve saygın bir şirket olarak hizmet vermektir. Sürdürülebilir bir dünya ve çevre için çalışırken kişi ve/veya kurumların beklentilerini tam olarak karşılamayı amaçlayan Toplam Kalite Yönetimi ile hizmetlerimize devam etmek amacındayız.

Misyonumuz, doğaya ve toplum değerlerine saygılı, güvenlik ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temel alan ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan, sektörel teknolojik gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda üretim/hizmet alt yapısını sürekli yenileyen, rakiplerine, çözüm ortak ve tedarikçilerine saygılı dinamik, gelişen ve büyüyen bir işletme olmaktır.